Özeliz Franchise Başvurusu

“Bundan tam 20 yıl önce “her çocuğun ulaşması gereken kendi zirvesi vardır” anlayışıyla inandığımız eğitim yolculuğumuza “ÖZELİZ” çatısı altında filizlendirmeye başladık. Küçük bir fikir tohumuyla başlayan bu eğitim yolculuğuna yıllar içinde adı hala hatıralarımızda yer alan binlerce öğrencimiz, velimiz, öğretmenimiz ve nice yol arkadaşımız da eşlik etti. ÖZELİZ’de inandığımız değerler ve uyguladığımız eğitim felsefesi ile kısa zamanda büyük yollar aşarak, hem bir ekol hem de sektörde standartları belirleyen bir aktör konumuna geldi.

Kaliteden ödün vermeden, her öğrenciyi birey olarak esas alan yaklaşımımızla, hayattaki pratik bilgiyi harmanladığımız ve yaratıcılık süreçlerini birbirine bağlayarak inşa ettiğimiz, entelektüel ve modern bilgi altyapısı üzerine kurulu eğitimimiz, pek çok eğitimciye hem referans hem de takdir edilen bir yaklaşım olmuştur. Yolu ÖZELİZ’den geçen her öğrencimiz, aldıkları eğitim sayesinde ulusal ve uluslararası alanda kendilerine dair güvenlerini kazanırken gelecekte de hem çevresine şekil veren hem de kariyerini planlama konusunda kendisine ve akranlarına liderlik becerileri gösterebilen bireyler olarak hayat sahnesine çıkarlar.

Eğitimde kalıpları yok eden, ezberci ve gelip geçici bilgi tutumunu reddeden ÖZELİZ, 21. Yüzyıl gereklilikleri doğrultusunda öğrencilerine sağladığı hizmetlerle “Yeni Nesil Eğitim” anlayışıyla bilgi teknolojilerini, otomasyon hizmetlerini, yapay zekayı, WEB 3.0 teknolojilerini ve Endüstri 4.0 Devrimi doğrultusunda zamanın ötesinde yaklaşımını markanın yaşadığı son güne kadar devam ettirecektir.

Göztepe’de 2004 yılında başladığımız yolculuğumuz 8’den fazla şubemizde aynı heyecan ve performansla devam ediyor. Ülkemizin en önde gelen üniversitelerinde yetişmiş, eğitimciliğini her şeyin önünde tutan, gösterdiği başarılarla kendini kanıtlanmış öğretmenler tarafından kurulan ve kadrosunu bu standartlara göre oluşturan ÖZELİZ; bugüne kadarki kalıpları aşarak öğrencilere hayatlarının en unutulmaz öğrenim tecrübesini yaşatıyor. ÖZELİZ; günümüz dünyasının istediği değişime ve gelişime açık, eleştirel bakabilen, adapte olabilme kabiliyeti yüksek ve kendi potansiyelinin farkında olan öğrencilerini, üniversiteye en doğru şekilde hazırlıyor. Daha çok ilgi, daha çok motivasyon, daha çok başarı, daha çok mutluluk üretmek için çalışmaya devam ediyor.”

Genel Bilgiler


Talep Bilgileri


Franchise Koordinasyon Merkezi İletişimi:


franchise@ozeliz.com.tr +90 0532 380 71 77