AZİZ KAYA
AZİZ KAYA

Hayaliniz olan üniversiteye veya bölüme girmenizi sağlayacak en önemli

Noktalardan biriside alacağınız eğitimden kaynaklanıyor. Bu eğitimi çoğu zaman gerek okulunuzda gerekse diğer yardımcı kurumlardan almaya çalışırız . Fakat yanlış tercihlerin maalesef geri dönüşü olmayacaktır. Bundan dolayı ben zaman kaybını en aza indirgemek için Özeliz Eğitim Kurumlarını seçerek yola başladım. Kayıt esnasında öğrenciye sunulan deneme dersleri daha iyi tanımama yardımcı oldu ve 1 haftanın sonunda kesinlikle ben buraya başlamalıyım dedim. Çünkü öğrenciye verilen salt bilginin aksine kesinlikle sosyal aktivitenin bol olduğu, arkadaşlık ilişkilerinin sağlam olduğu, öğretmen kalitesinin en üst düzeyde yol sürdüğü bir ortamda yaklaşık 8-10 ay gibi bir süre zarfı geçiyor. Derslerin içeriğine gelecek olursak; konular yetişecek mi telaşından ziyade minimum 2-3 kez aynı konuları pekiştirme, anlamadığın soruyu tekrar tekrar sorabilme imkanı, kuruma gelmediğiniz zamanlarda saat fark etmeksiniz dilediğiniz soruları WhatsApp üzerinden sorabilirsiniz. Yani anlayacağınız bir dershaneden daha fazlası öğrenciye sunuluyor. Ben Hukuk hedefiyle başladığım bu yola istediğim üniversite ve bölüme girerek bunu başardım. Bunu sizlerde yapabilirsiniz. Hâlâ sıkça görüştüğüm arkadaşlarım ve öğretmenlerim var “iyi ki Özeliz'i seçtim” diyebiliyorsam burası benim için bir yer edinmiş demektir. Siz de geç olmadan, yanlış tercihler yapmadan yapacağınız tek şey yazıyı okuduktan sonra iletişime geçerek yola koyulmanız. Bu yazıyı okuyacak olan tüm öğretmenlerime, arkadaşlarıma ve yeni gelecek olan öğrencilere çok teşekkür ederim.Sevgilerimle.

KORHAN AYDOĞMUŞ
KORHAN AYDOĞMUŞ

Dershane kelimesi kulağa biraz soğuk gelse de ÖZELİZ hiç de öyle değil.

Çok düşündüm hangi kelime ile anlatırım diye ancak bulamadım. Anlamanın tek yolu tecrübe etmek. Bu sıkıntılı süreçte insan hiçbir yere sığamıyor. Nereden başlayıp, nasıl bunun üstesinden geleceğini bilemiyor. İşte tam orada ÖZELİZ araya giriyor. Sen ne, kim, nasıl derken bir de bakıyorsun ki her şey kendiliğinden oluyor. Öyle samimi, öyle özel bir ilgi var ki sanki herkes seni çok önceden tanıyor. Farkında olmadan hiç uyarılmadan çalışıyorsun bir de bakıyorsun ki değişimler başlamış. O zaman da isteğin artıyor. Aktiviteler öyle eğlenceli oluyor ki ilaç gibi geliyor. Tabii ki tüm bunları ÖZELİZ in ÖZEL İNSANLARI yapıyor. Başta param parça olan o puzzle parçaları işinin ehli ellerde harika bir resme dönüşüyor. İçinde bir sürü hatıraların olduğu çok özel bir resim. Aradan üç yıl geçti hala görüşüyorum. Her şey için çok teşekkürler.

SEZGİ ÖZTÜRK
SEZGİ ÖZTÜRK

Özeliz’e geldiğiniz zaman “yapamadım” sözcüğünü ezberinizden çıkarmanız gerekiyor.

Özeliz ile üniversite sınavına hazırlandığınız zaman artık kullandığınız sözcük “ yapabilirim” oluyor. Burası size özgüven ve yapabileceğiniz düşüncesini aşılıyor. Bence gerçek eğitim ve insanın hayatta da en çok işine yarayacak şey kesinlikle bu. Bunun için bile Özeliz büyük bir teşekkür hak ediyor. Özeliz hakkında aklımdan geçenleri anlatmaya kalksam sayfalar dolusu yazmam gerekir fakat kısacası şunu demek istiyorum: “Kendiniz gelin, görün ve bu deneyimi yaşayın”

NİL HORTOĞLU
NİL HORTOĞLU

Hayallerime ulaştığım yer: "Özeliz Eğitim Kurumları"

Burada olduğum için gerçekten mutluyum. Pandemi döneminde bile bizi yalnız bırakmayıp, teknolojik altyapılarıyla sunulabilecek en iyi eğitim imkanını sağladılar. Bunun için ayrıca da teşekkür edip, her türlü koşula rağmen hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz yerin Özeliz olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Özeliz’i arkadaşlarıma ve çevreme tavsiye ederken kafamda hiçbir soru işareti yaşamıyorum. Çünkü burası dediğini yapan ve işin hakkını teslim eden bir kurum.

YİĞİT KARAOSMANOĞLU
YİĞİT KARAOSMANOĞLU

Özeliz size hayallerinize ulaşmanızı sağlayacak bir eğitim kurumu.

İlk günden beri bu kurumda hazırlanırken içimde hiçbir şüphe yoktu ve tercih sonuçları açıklandığında da böyle oldu. Hayallerim ve isteklerim gerçek olmuştu. Bunu belki başka bir kurumla da başarabilirdim fakat Özeliz ile her şey çok kolay, sistemli ve programlı oldu. Bana kalp çarpıntıları yaşatmadığı ve kolaylıkla hedefime ulaştırdığı için Özeliz’e teşekkür ederim.

CİHAN ERCAN
CİHAN ERCAN

“İyi ki” dediğim kurum olan Özeliz Eğitim Kurumları’na teşekkürlerimi sunuyorum.

Burası sizin hem aileniz oluyor hem de en büyük yoldaşınız oluyor. Eğer başka bir kurum ile hazırlanıyor olsaydım gerçekten “pişmanlık” duyabilirdim. Burada bir eğitim yılının nasıl geçtiğini bile anlayamadım. Çabucak kaynaşıp, koca bir aile olduk ve hayallerimdeki üniversite hedefine Özeliz ile ulaştım. Dediğim gibi “İyi ki Özeliz”

NİSA SILA ÇAMAŞLIOĞLU
NİSA SILA ÇAMAŞLIOĞLU

Özeliz ile 11. Sınıfta tanıştım ve üniversiteyi sayesinde kazandım.

Burası cidden sizinle birey olarak ilgilenen ve her sorunuza çare üreten bir kurum. Günümüzdeki çoğu eğitim kurumunda bunu bulmak çok zor. Özeliz’i diğer kurumlardan ayıran en büyük özelliği benim için bireysel takip sistemi, veli arama ve bilgilendirme sistemleri oluyor. Kelimenin tam anlamıyla ‘ensenizden düşmeyen’ öğretmenlerle çevrilisiniz. Böyle olunca ne hata yapıyorsunuz ne de motivasyonunuz düşüyor. Özeliz’in de dediği gibi ‘Daha Özeli Yok…”

EMRE OKTAY
EMRE OKTAY

Unutulmaz arkadaşlıklar, koca bir aile ve dolu dolu geçen bir yıl…

Özeliz hakkında daha ne denilebilir ki? Özeliz’e geldiğiniz ilk günden kursun biteceği son güne kadar size vaat ettikleri her şeyi gerçekleştiriyorlar. Sene içinde bir olumsuzluk mu oldu? Düştünüz mü? Motivasyonunuz mu azaldı? İşte tam olarak bu noktada devreye Özeliz giriyor ve size düştüğünüz yerden kaldırıp, eliniz, kolunuz hatta görünmez koruyucunuz oluyor. Motivasyon, rehberlik ve kişisel gelişim hedefleri konusunda Özeliz, diğer kurumlarla kıyaslanamaz bir seviyede.