Özeliz'i Daha Yakından Tanıyalım

Göztepe’de 2004 yılında başladığımız yolculuğumuz şu an 8 şubemizde aynı heyecan ve performansla devam ediyor.

Ülkemizin en önde gelen üniversitelerinde yetişmiş, eğitimciliğini her şeyin önünde tutan, gösterdiği başarılarla kendini kanıtlanmış öğretmenler tarafından kurulan ve kadrosunu bu standartlara göre oluşturan Özeliz; bugüne kadarki kalıpları aşarak öğrencilere hayatlarının en unutulmaz öğrenim tecrübesini yaşatıyor.


Özeliz; günümüz dünyasının istediği değişime ve gelişime açık, eleştirel bakabilen, adapte olabilme kabiliyeti yüksek ve kendi potansiyelinin farkında olan öğrencilerini, üniversiteye en doğru şekilde hazırlıyor. Yaşattığı öğrenme sürecinde, test ettiği ve başarısını kanıtladığı yöntemleri ustalıkla uyguluyor. Yalnızca akademik başarıyı değil kendisiyle, ailesiyle, çevresiyle, yaşadığı şehirle ve doğayla ilişkilerinde doğru yaklaşımlar geliştirebilen ve bu yönlerde etkin bireylerin yetişmesini hedefliyor.


Danışmanlık sistemiyle Özeliz öğretmenleri, doğru yönlendirmeler ve uygulamalarla öğrencilerin stres-özgüven-motivasyon dengesinin sürekliliğini sağlıyor ve geçirdiği tüm süreçlerden velilerin haberdar olmasına, gerektiğinde bu süreçlere aktif katılımlarına öncülük ediyor.

Her bir yeni bireyiyle tanışırken tüm sorumluluğunun farkında olan Özeliz, akademik ve sosyal başarısını sürekli yüksek düzeyde tutacak, öğrencilerini adım adım ileriye götürecek yeni yöntemleri araştırmaya, bulmaya ve doğru şekilde uygulamaya ara vermiyor.


Daha çok ilgi, daha çok motivasyon, daha çok başarı, daha çok mutluluk üretmek için çalışmaya devam ediyor.

SEÇKİN ÖĞRETMENLER

Özeliz kapsamlı bir donanıma ve bunu yansıtan vizyona sahip alanında beğeni – başarı sağlamış öğretmen ekibi ile çalışmaktadır. Özeliz’in en önemli referans kaynağı öğretmen kadrosudur.

KALİTELİ ORTAMLAR

Özeliz’in tüm şubeleri hayatın merkezinde, ulaşımın kolay olduğu noktadadır. Her türlü konfora sahip, motivasyonu canlı tutan ve öğrenci odaklı kaliteye sahip ortamlarımızda üniversiteye hazırlanmak keyifli bir süreç.

DERS ÇALIŞMA PROGRAMLARI

Özeliz’de programlar dinamiktir. Öğrencilerin gelişimlerine paralel şekilde sürekli güncellenen haftalık ve aylık programlar uygulanır. Yılın belirli dönemlerinde otel-kamp programlarında uzun soluklu günlük çalışmalarla öğrencinin kondisyonu hedeflenen düzeye getirilir.

KOÇLUK HİZMETİ

Öğrencilerin akademik gelişimi koçları tarafından yakından analiz edilir. Eksiklikleri, konu analizi olarak oransal bazda belirlenir. Ardından da koç öğretmenimizin vereceği kişiye özgü programlar, testler ve çalışma metoduyla başarıyı yakalamak üzere yolculuğa çıkılır.

TEKNOLOJİ DESTEĞİ

Özeliz’de eğitim teknolojik altyapı ile desteklenir. Öğrenme süreçlerinin yanında ölçme-değerlendirme ve öğrencinin gelişim takibi de teknolojik donanımlar kullanılarak daha hızlı ve gerçekçi şekilde yapılır.

SÜREKLİ İLETİŞİM

Veli-öğrenci-öğretmen arasında sağlıklı iletişim başarının önemli ayaklarından birisidir. Özeliz’ de bu iletişim sürekli ve etkili şekilde sağlanır. Bilgi akışı kesintiye uğramaz.

Atatürk Fen Lisesi
Cağaloğlu Anadolu Lisesi
Çapa Fen Lisesi
Galatasaray Lisesi
Haydarpaşa Lisesi
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi
İstanbul Erkek Lisesi
İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi
Kabataş Erkek Lisesi
Kadıköy Anadolu Lisesi
Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi
Şehit İlhan Varank Fen Lisesi
Yaşar Acar Fen Lisesi
Ankara Üniversitesi
Atatürk Üniversitesi
Bahçeşehir Üniversitesi
Bezmialem Üniversitesi
Boğaziçi Üniversitesi
Dokuz Eylül Üniversitesi
Ege Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
Erciyes Üniversitesi
Galatasaray Üniversitesi
Gazi Üniversitesi
Gebze Teknik Üniversitesi
Hacettepe Üniversitesi
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi
İstanbul Teknik Üniversitesi
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa
İstanbul Üniversitesi
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
Kadir Has Üniversitesi
Koç Üniversitesi
Marmara Üniversitesi
Medipol Üniversitesi
MEF Üniversitesi
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Sabancı Üniversitesi
Yeditepe Üniversitesi
Yıldız Teknik Üniversitesi

Özeliz Öğretmeni Olmak
İster Misiniz?

Özgeçmişini Paylaş
  • shape
  • shape
  • shape
  • shape